Kategoriler

Hakkımızda

Galeri Merzifon

Şirketimiz 1997 yılından bu yana sizlere en güzel şekilde hizmet vermektedir. Galeri Merzifon Otomotiv deki tüm ikinci el araçlar, motor, şase, kaporta ve diğer aksamlar konusunda kontrol edilmektedir. Şirketimiz hasarlı araba almama konusunda prensip edinmiştir. Banka kredisi kullanımında yardımcı olunur. İkinci El güvenilir bir araç mı istiyorsunuz? Yoksa eski otomobilinizi son model araclardan biriyle takas etmek mi? Siz değerli müşterilerimizin tüm taleplerini yerine getirebilmek adı...

GALERİ MERZİFON
Şirketimiz 1997 yılından bu yana sizlere en güzel şekilde hizmet vermektedir. Galeri Merzifon Otomotiv deki tüm ikinci el araçlar, motor, şase, kaporta ve diğer aksamlar konusunda kontrol edilmektedir. Şirketimiz hasarlı araba almama konusunda prensip edinmiştir. Banka kredisi kullanımında yardımcı olunur.
    İkinci El güvenilir bir araç mı istiyorsunuz? Yoksa eski otomobilinizi son model araclardan biriyle takas etmek mi? Siz değerli müşterilerimizin tüm taleplerini yerine getirebilmek adına markası ne olursa olsun eski aracınızı son model araclarımızla değiştiriyoruz. Dahası uzman satış temsilcilerimiz ve formenlerimizin kontrollerinden ve testinden geçmiş, tüm eksiklikleri giderilmiş ikinci el araçlarımızdan size en uygun olanı hizmetinize sunuyoruz. Aracınızı takas etmek için de olsa, ikinci el güvenilir bir araba arıyorsanız da tam yerine geldiniz! Amacımız üstün ve güvenilir hizmet vererek müşteri memnuniyetinin yüzde yüze ulaşmasını sağlamaktır.
Saygılarımızla
GALERİ MERZİFON